FARASHA – AI ile Kardiyovasküler Teknolojide Dünyadaki İlk Çözüm

Merhaba bugün hoşuma giden yeni bir proje hakkında araştırmalarıma yer vereceğim.

FARASHA sağlık projesi, kardiyovasküler hastalıkları (KVH) izlemek ve önlemek için profesyonel mühendislere sahip ve alanında deneyimli olan en yeni yollardır. Uluslararası eğitmenler ve kardiyologlar profesyonel mühendisleri ile hastalık CVD’nin işlenmesini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Kardiyovasküler hastalık kalp ile ilişkili bir hastalıktır ve kan damarları genellikle iskemik kalp hastalığı (iskemik kalp hastalığı), inme, yüksek tansiyon nedeniyle kalp hastalığı, aort, romatizmal kalp hastalığı, kardiyomiyopati, atriyal fibrilasyon ile genişleme , endokardit, periferik arter hastalığı (PAD) ve konjenital kalp hastalığı (konjenital kalp hastalığı).

FARASHA, devrim niteliğindeki blockchain teknolojisini tıbbi teknolojiyle birleştirerek hastalığın kardiyovaskülerine odaklanmak ve insanların hayatını kurtarmak ve sadece para kazanmak için değil. Konu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. https://ico.farasha.care/

ENEA – Dünya çapında ilk Sanal Uzmanları Ajntung

ENEA kardiyolog sanal teknolojisi, erken evrelerde ortaya çıkmadan önce hastalığa ait kardiyovasküler kardiyovasküler hastayı tahmin etmek için AI (Yapay zeka) ile bilgi medikal teknolojisini birleştirir. Gerçek kardiyovasküler verileri kullanmak için birkaç ay içinde oluşturulan ve prova yapan ENA programı binlerce semptom ve durumu ve bulguları içerir.

ENEA, analiz edilen verilerin evrimi ile ilgili bir sonuç çıkararak, bir kardiyovasküler hastalığın (KVH) ortaya çıkmasını önleyecektir. Bu araç, kardiyologların yararlı verilere sahip vakalara odaklanmasına yardımcı olacak sofistike bir programdır. Ayrıca, YUPI (eğitim bankası) tarafından kullanıcının sağlıklı kalmasını ve daha iyi durumda kalmasını sağlamak için bir eğitim programı önerdi.

Telemedecine-dünyanın en büyük kardiyoloji Zinciri

Durumunuzu kontrol etmek için bir kardiyoloğa ihtiyacınız olduğunda, ENEA AI sanal programı size uyarı verecektir. Bu şekilde kullandığınız dile sahip kardiyolog ile bağlantı kuracaksınız. Sanal bir danışmayı www. farasha. bakım. Uzman kalp kan SMD’si olan veri kardiyovaskülerini alır ve analiz eder. Bu teknoloji Blockchain teknolojisi, güvenli veri aktarımı ve daha dinamik olarak da destekleniyor. Ödeme, FLB coin cryptocurrency kullanılarak yapılabilir.

E-KARDIO

E-Cardio, Makine Temelli Öğrenme ile birlikte bir kardiyovasküler muayenedir ve SMD’ler FARASHA sağlık kardiyovasküler sizi tanıyacaktır. Bu program ile 24 saat performans monitörünün kalbinde, tıbbi bilgi sağlayacak ve ihtiyaç halinde daha fazla yardım sağlayacak olan, yardımcı sohbet ile çalışacaksınız. Muayene, 10 dakikadan kısa sürede çok hızlı bir şekilde yapılacaktır.
E-CARDIO 1000’den fazla ilaç deposu ve şirkette satışa sunulacak. FARASHA, Android ve iOS için WEB ve Mobil uygulamalarda kullanılabilir.

YUPI – Özelleştirilebilecek Eğitim Programı

YUPI, profesyonel bir eğitimciler ağı tarafından fiziksel aktivite için yapılan banka ve Kardiyolog özel olarak tasarlanmış eğitim önerecek. SMDs FARASHA ile fiziksel performansınızı kolayca takip edebilir ve kaydedebilirsiniz. ENEA AI ayrıca YPI ile bağlantılıdır: Spor Tarihi, Kardiyovaskı’nın Durumu ve hedefleri gibi kişiselleştirebileceğiniz bazı eğitim programları önerecektir. Hepsi güvenli bir şekilde yapılacaktır.

FARASHA Kullanmanın Avantajı

Müşteriler için avantajlar:

  • Dünyadaki doktor ağına kolay erişim
  • Blockchain teknolojisine dayanan platformlar nedeniyle% 100 güvenli
  • Makine Öğrenimi tarafından verilen çözümleri kullanarak yapılması öngörülen CVD’nin tanı ve önlenmesi

Doktorlar için faydaları: – hızlı ve zaten merkezi olmayan yönetim

  • Kalp hastalarının gerçek zamanlı performanslarının takibi
  • Daha fazla hastaya erişim sağlayın
  • Daha az çaba sarf eden hastalar için yeterli zaman
  • Maliyet daha ucuz ve kontrolde çok daha fazla
  • Fatura ve ödeme süreci daha kolay

Care. UP

Care.up kalp krizi ve felç önlemek için du kullanabilirsiniz akıllı bir cihazdır. Bu akıllı telefona bağlı akıllı saatli cihaz, kalp sağlığınızla ilgili bilgi verir, kalbin kan basıncı değişkenliğini ve kalp atışının heyecan verici aktivitesini tespit eder.

Token FARASHA Hakkında

İsim: FARASHA
Token Sembolü: FLB
ETHEREUM Platform: ERC20
Token fiyatı: 0,1 USD
Token’i tedarik etmek için toplam 250 milyon: FLB

SoftCap: 30 milyon FLB
HardCap: 250 milyon FLB

Daha fazlası için https://ico.farasha.care/

Yol Haritası

Takım

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edin:

Website: https://ico.farasha.care/
Facebook: https://www.facebook.com/FLBCOIN/
Twitter: https://twitter.com/CoinFlb
Telegram: https://t.me/FARASHA_ICO_OFFICIAL
Medium: https://medium.com/flb-ico
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC_RckOWKUp011dfTMtyunLQ
Whitepaper: https://ico.farasha.care/docs/white-paper.pdf
ANN Thread: https://ico.farasha.care/docs/white-paper.pdf
Bounty Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4997726.0

 

Bitcointalk username: oguzhangazi

Bitcointalk profil URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

 

3,887 total views, 12 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir