Cryptassist – Kripto Çözümlerin Hepsi Bir Yerde

Her geçen gün artan kripto para piyasası kendini dünyadaki diğer tüm gelişmeler gibi kendi içindeki gelişimini arttırmaktadır. Üstüne üstlük internet ortamında olan gelişmelerin hızını yakalamak bazen zorlaşmaktadır. Kripto paralar ile ilgili kısma gelirsek oldukça fazla sayıda bir coin ve token olduğunu ve her geçen gün üzerine yenilerini eklediğini bilmekteyiz. Tüm geçmişi 9 10 yıl olan ve son 3 4 yıldır giderek kullanıcısı artan kripto para dünyası ile insanların bir kısmı sağladığı yararlarını kullanırken bir kısmı trade (borsa) ile kazanç elde etmeye çalışıyor. Her işte olduğu gibi işin uzmanı ve yeni başlayanları muhakkak olmaktadır. İşte tam bu sırada Cryptassist tüm kripto dünyasına çözüm için geliyor.

Cryptassist tüm kripto para birimiyle ilgili bilgilerin yer alacağı tek durak noktası olacak. Yeni başlayan veya tecrübeli bir kripto uzmanı olsanız da, Cryptassist kripto para ilgililerine başarılı olmaları için tüm gerekli araçları ve bilgileri sağlayacak. Cryptassist ekosistemi, kripto para dünyasını kripto uzmanları veya acemiler olsun herkes için kolay hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Cryptassist, tüm kripto araçlarını kolay kullanımlı bir platformda sunarak, ilgililere bu araçlara ulaşmada değerli zamanlarını boşa harcamamalarını ve gereksiz ekstra çaba harcamasının önüne geçecek. Bu çeşitli araç ve hizmetler, benzersiz profilleri, hedefleri veya yatırım stratejileri olan kullanıcılara kişiselleştirilmiş bildirimler göndererek her an ulaşılabilir olacak. Kullanıcılar bu araçlara ve bildirimlere erişmek için kendi CTA’larını kullanabilecekler. Bi nevi bazı araçlara ulaşmak için para vermek yerine Cryptassist tokeni olan CTA ile araçlara ulaşımı sağlayacağız.

2018 yılında şu ana dek 500 e yakın ICO projesi düzenlenmiş. Düşünüldüğünde her proje ayrı ayrı uzmanlık gerektireceği aşikar. Her geçen gün yenilerinin de ekleneceğini düşününce bir çoğuna ulaşmamız, kavramamız ve işlem yapmamız kendi başımıza yardımsız oldukça zor görünüyor.

Cryptassist Platformunun Temel Özelliklerine değinecek olursak bunlar:

 • Bankamatik Kartı – Kullanıcının kartlarını en iyi 50 şifreli karttan herhangi biriyle doldurmasına ve Visa veya MasterCard kabul eden herhangi bir yeri kullanmasına izin verir.
 • CryptoGo – kullanıcıların arama yapabildiği, somut ödüller bulabileceği ve alabileceği ücretsiz bir artırılmış gerçeklik uygulaması.
 • Cryptstarter – kullanıcıların yaratıcı projeler için para toplamasına olanak tanıyan yenilikçi bir kripto para birimi crowdfunding özelliği.
 • Değişim – CTA işlemlerinde indirimli ücretlerle tam kripto para birimi ticareti sunan tam lisanslı bir spot exchange.
 • Multi-Coin Block Explorer – kullanıcıların birden fazla bozuk paranın işlem geçmişlerini araştırmak için birden fazla blockchain kullanımını ortadan kaldırmasına izin verir.

Token Detayları:

 • Token= CTA
 • Price 1 CTA = 0.05 USD
 • Platform= S-Scrypt
 • Accepting= Bir çok seçenek mevcut
 • Minimum Yatırım= 50 USD
 • Soft cap= 36,980,000 USD
 • Hard cap= 236,250,000 USD
 • Country= Malaysia
 • Whitelist/KYC= None
 • Restricted areas= USA, Singapore

 

Kripto dünyasının temel problemlerinden biri, zamanla kripto parasının yeni başlayanlar için daha da zor hale gelmesi ve hatta uzmanların günlük olarak bir para birimi olarak anlaşılması ve henüz yaygın olarak kullanılmamasıdır. Cryptassist, tüm gerekli kaynakları tek bir yerden erişilebilen konum içerisinde sağlayarak karmaşıklık sorununu çözmektedir. Cryptassist misyonlarından bir tanesi de herkesi 25 temel araç ve özellikten oluşan bir dizi kripto aracıyla kripto dünyasına erişim sağlamaktır. Cryptassist uygulaması, çok jetonlu bir blok kaşif, haberler ve ticaret uyarıları, açık artırma paraları için bir tezgah üstü pazar yeri, tam lisanslı bir değişim, bir banka kartı, bir crowdfunding platformu, ChatPay, Bağış yapılabilecek sistem özellikleri içerecektir. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlara kripto ve fiat, madeni paralarınızı harcayacağınız yerleri içeren bir harita, bir web mağazası, işletmeleri ve freelancerları birbirine bağlayan bir platform, bir AR oyunu ve daha pek çok şey mevcut olacak.

Takım

 

Daha fazla bilgi için:

Website: https://www.cryptassist.io
Whitepaper: https://www.cryptassist.io/whitepaper
Telegram Group: https://t.me/cryptassistcoin
Twitter: https://twitter.com/cryptassistcoin
Facebook: https://www.facebook.com/CryptAssistCoin/
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4553885.0
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4563578.0

BTT: oguzhangazi
BTT: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

 

 

 

 

 

 

5,089 total views, 12 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir