Bithemoth: Hepsi Bir Yerde Blockchain Varlık Çözümü

Herkese merhaba bu yazımızda bir icodan bahsedeceğim.

BITHEMOTH projesine katılmakla ilgileniyorsanız, onların görüşlerini ve misyonlarını görmenize yardımcı olabilecek bilgileri almanıza yardımcı olacak yorumları okumak iyi bir fikirdir, çünkü incelemelerde doğruluğu anlamak önemlidir.

Bu nedenle sizi BITHEMOTH projesini görmeye davet ediyorum ve aşağıdaki BITHEMOTH incelemesine bakalım.

Platform kullanılabilirliğimiz, değişim kullanıcılarımızın deneyimini geliştirmeye adanmış bir dizi yeni özelliği bir araya getirir. Devrimci değişimlerimizin arkasında sadece Teknoloji özellikleri değil, BT de kullanıcı dostu olmak üzere değerlendirmeler için optimize edilecektir. Bu, Crypto Market’e giren yeni bireyleri desteklerken, soluklaşan kripto para birimi yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için birçok özellik sunacak.

Geleneksel finans ve dijital varlık ekonomisi arasında bir bağlantı olarak çalışacak bir teklifte, Bithemoth platformu basit ve geleneksel olarak evlat edinen bir sistemle ortaya çıktı. Dijital ekonominin üç ana yönü, Bithemoth’un çeşitli ekosistemi tarafından basitleştirilecektir, böylece 1. bir değişim, 2. bir ticaret platformu ve 3. tam bir ICO İnkübatörü.

Tek bir sistemde bulunmayan geniş bir hizmet yelpazesi, Bithemoth’un ortakları ile birlikte çalışmasıyla sağlanacaktır. Yeni yatırımcılar, kripto para birimlerine, ayarlanabilir ve kullanıcı dostu olmayan ortamımızı kullanarak birkaç tıklamayla yatırım yapabilirken, profesyonel yatırımcılar, güçlü bir araç seti ile tasarlanan ticaret platformumuzu rahatça kullanabilecekler. Bithemoth ekosistemi, şirketlere kullanıma hazır bir ICO İnkübatör sağlama ve bu sayede proje geliştirmeyi destekleyen, büyümeyi ve işbirliğini artıran yeteneklerini öngörmektedir.

Bithemoth, hem kripto para birimleri hem de banka bankacılığı ilişkilerini kurarak hızlı ve güvenli olan ödeme süreçleri sunmayı umuyor. Bithemoth, halihazırda var olan özelliklerin hayata geçirilmesi ve eklenmesi, BHM alıcıları için benzersiz bir ödül sistemi ve dijital varlık ekonomisinin ihtiyaçlarını karşılamak için dikkatle tasarlanmış özel ticaret çözümlerini planlamayı da planlıyor.

KRİPTOJEN DEĞİŞİMİ SORUNLARI

GÜVENLİK: Bu, farklı biriktirilmiş para işlemlerine karşı çıkan en önemli sorun. 2014 yılı optik olarak MtGox’in 850.000 BTC’yi kaybettiği mekanik nakit ticaretinin patronunu hacklediğini izledi. Muhtemelen Cryptsy ve Mintpal benzer bir zaman etrafında 13.000 BTC ve 3,894 BTC’yi discretely olarak kaybetti.

İYİ İLETİŞİM KANALI’NIN NONASYONU: İş dünyasında yazışma meselesi asla aşırı vurgulanamaz. Örneğin, madeni para kümeleri, madeni para gönderme ya da ilgili faaliyetin düzenlenmesi ile ilgili haberler, örneğin, farklı sürtünen nakit ticaret aşamalarında böyle bir planın bulunmadığı haliyle, mevcut eşzamanlılık işlemlerinin Twitter ya da Facebook’ları gibi genel olarak web yaşamında geçirilir. Bu, başarılı bir şekilde işe yaramıyor ve çoğu zaman, hayal güçlerinin herhangi bir varlığından ötürü, tüm varlıklarına sahip oldukları için, ortak eğilimleri ve ortak eğilimlerine dayanan aksesuarları paylaşan müşteriler tarafından yanlış anlaşılıyor.

NEDEN YATIRIMA DEĞER?

  • Biz all-in-one Blockchain Varlık Çözüm vardır.
  • Belirleme, bizim için çaba gösterdiğimiz şeydir.
  • Hem kısa vadeli hem de uzun vadeli yatırım olarak kullanışlıdır.

Bithemoth değişimi 3 Ana Ana sütun kullanılarak oluşturuldu; Erişilebilirlik, Kullanılabilirlik ve Kârlılık.

Yeni başlayan girişimcilerin ve deneyimli yatırımcıların bir karışımı tarafından oluşturulan Bithemoth, ekibinin deneyimini, kripto para birimi cinsinin nasıl işlem göreceğini filtreleyecek TÜM içeren kripto değişimlerini gözden geçirmek için bir araya getirir. Platformumuz, kendisini önceki exchange’lerden ayırt etmek ve kripto pazarında kendisini kurmak için birçok yeni özelliği birleştirecektir. Ekibimizin çeşitliliğinden yararlanarak, sadece geleneksel kontrol altındaki yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamayacak, aynı zamanda teknolojiyi bireysel olarak ticarete başlayabilmelerine olanak tanıyan süreci basitleştirecek güçlü ve güçlü bir değişim yaratıyoruz.

YOL HARİTASI

Eylül 2017: Takım Oluştumu
Ekim 2017: Geliştirmeye Başlama
Aralık 2017: Ön Satış
Q3 2018: ICO Süreci
Q3 2018: Beta Lansmanı
Q3 2018: Etkilerin tam serbest bırakılması
Q4 2018: Küresel Pazarlama Kampanyası
Q3 2018: Hücresel Uygulamanın Başlatılması
Q4 2018: Patent ve Ürün Ruhsatı
Q4 2018: Pazar uygulaması
Yaklaşık Q1 2019: Donanım Cüzdan Entegrasyonu
Yaklaşık Q4 2019: Tuğla ve harç dükkanı

TAKIM

Sektördeki en düşük değişim maliyetlerinden bazılarına sahip olmayı düşünmemize rağmen, platformun bizi en karlılarından biri haline getirecek pek çok yönü var. Buna, platform avantajları sağlayacak önemli özellikler olan Marketplace, ICO Incubator, Entegre Donanım Cüzdanı ve Exchange Debit Card dahildir. Bu, BHM sahiplerimiz için harika, diğer borsalardan daha fazla gerilmemizi ve kendimizi pazardaki uzun vadeli oyuncular olarak güçlendirmemizi sağlıyor. Bu yönler bizi çok iyi bir yatırım haline getiriyor çünkü sadece temel değişimlerden daha fazlasına dönüştük.

Daha Fazla Bilgi için aşağıdaki linkleri kullanınız.
website : https://bithemoth.com/
whitepaper : https://bithemoth.com/whitepaper.php
facebook  https://www.facebook.com/bithemoth/
twitter https://twitter.com/bithemoth
medium  https://medium.com/bithemoth-exchange
Bitcointalk username: oguzhangazi
Bitcointalk profile URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

3,927 total views, 12 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir