AirSave Travel: Merkezi Olmayan Sosyal Tasarruf Seyahati DApp

Merhaba seyahat, bize sunulan en ilham verici etkinliklerden biridir. Yüzeyde yeni yerler görmek ve farklı kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimlemek için ufkunuzu açmakla ilgilidir. Ancak, uzak yerlere ulaşmak son derece pahalı olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, herkes Afrika’ya, Yeni Zelanda’ya ya da İzlanda’ya bir yolculuk yapamaz.

Airsave Travel, devrim yaratan bir platform oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanıyor. Airsave Travel, kullanıcıların dünya çapında bir seyahat şirketi olan STA Travel ile işbirliği yaparak, kullanıcıların kripto para birimini kurtarmak ve gelecekte seyahat paketleri için takas edebilmek için işbirliği yapabilecekleri bir Uygulama yaratmak!

Airsave Seyahat DApp

Airsave Travel, 2018’de inşa edilen merkezi olmayan bir uygulamadır (DApp). Tek tıklama teknolojisidir, Airsave Travel, oturum açma, giriş veya kurulum gerektirmez. Arkadaşlarıyla seyahatleri için para biriktirmek ve para kazanmak isteyen tüm kullanıcıları sorunsuz bir şekilde çekmek, doğrulamak ve ödüllendirmek için blockchain teknolojisini kullanacak.

Şu anda, bir gezi için biriktirme süreci, tek bir gelir kaynağına ve bazı değişken faktörlere bağlı merkezi, bireysel bir çabadır. Airsave Travel, devam eden blockchain devriminin bir oyun değiştiren kısmıdır çünkü seyahat için para biriktirme sürecini üstlenir ve yavaş, zahmetli, yalıtılmış ve bireysel bir süreçten, sürekli geri dönüşler üreten ve tamamen şeffaf olan bir sosyal sürece dönüştürür. . Ademi merkeziyetçilik, AirsaveTravel Coin’in (ASTC jetonu), fiatta tasarruf ve kazançtan ziyade, değerde artmasını sağlar.

Airsave Travel, kullanıcıların çevrimiçi seyahatleri ve sosyal temasları ile seyahatleri için biriktirdikleri ödülleri ödüllendiren yenilikçi bir sosyal tasarruf ürünüdür. ASTC veya fiat’ta küçük bir sabit ücret tasarrufu yapmadan önce kullanıcılar, kripto noktalarından tasarruf ederek ve kazanarak DApp’ı önce test edebilirler. Burada tasarruf bakiyelerini takip edebilir, arkadaşlarına başvurabilir ve tasarruflarını ve kazançlarını akıllı telefonlarından ya da cihazlarından STA Travel kuponları, gerçek para ya da ASTC (ve diğer şifreli para birimleri) olarak geri alabilirler.

Airsave Seyahat Tasarrufu Nasıl Çalışır?

Platform Airsave Travel Coins (ASTC) ‘de tasarruf sağlar. Tasarruflar fiat para biriminde de yapılabilir. Gerçek zamanlı olarak hem sanal hem de gerçek dengeleri izlerken, kripto puanlarının gerçek kazançlarınızı üç katına çıkarabileceğini göreceksiniz. Mevcut Airsave konseptini kullanarak, açık kaynaklı blockchain teknolojisiyle birlikte, tüm seyahatleriniz için para kazanmak için arkadaş ağınızı kullanabilirsiniz.

Her ay Airsave ile (ya da ASTC’de eşdeğer) 20 sterlin tasarruf ettiğinizde, kaydettiğiniz her arkadaşınız için her ay 5 sterlin kazanırsınız ve arkadaşlarınızı davet ettiğiniz ve başvuru listelerinizi büyüttüğünüzde, kazanılmamış kazançlarınızın büyümesini izleyebilirsiniz. Her 4 ayda bir, tasarruflarınızı ve kazançlarınızı, seçkin ortağınız olan STA Travel’ten seyahat kuponları olarak ödenen toplamın en az% 20’si kadar, istediğiniz veya istediğiniz herhangi bir kripto para biriminde çekebilirsiniz.

Airsave Seyahat Özellikleri

  • Kaydet ve Kazan: Hem kullanıcılar hem de arkadaşları, jeton veya fiat cinsinden para kazanma seçeneğine sahiptir.
  • Arkadaşlara Ulaşın: Kullanıcılar Facebook arkadaş listesinden arkadaşları yönlendirdiğinde para kazanılabilir.
  • Ödüller: Tasarruflarınızı ve kazançlarınızı STA Travel’in biletlerinde nakit olarak kullanın.
  • Ücretsiz: Sanal para tasarrufu ve kazanma fırsatı, hiçbir ek ücret ödemeden gelir. Dolayısıyla, ürünü denemede hiçbir risk yoktur.
  • Kullanımı Kolay: Aylık tasarrufları ve kazançları izlemek, kullanışlı kullanıcı dostu panolarda mevcuttur.

Airsave Travel Coin (ASTC)

ASTC, yeni bir kripto para biriminin, devrim niteliğinde bir tasarruf ve blok zincirleme teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir platform ile birleşmesidir. Airsave Travel Coin olarak da adlandırılan ASTC tokenleri, AST DApp’e erişim ve para, kripto ödülleri ve STA Travel kuponlarını kaydetme ve kazanma yeteneği sağlayan bir ERC20 jetonudur. ICO tamamlandıktan sonra ASTC jetonları çeşitli borsalarda satılabilir.

Jeton Bilgisi
Token Adı: Airsave Travel Coin
Token belirteci: ASTC
Platform: Ethereum
Standart: ERC20
Toplam Arz: 125.000.000 ASTC
Satılık Token: 117.500.000 ASTC
Jeton Fiyatı:
Ön ICO Aşama 1: 800 ASTC = 100 ABD Doları
Ön ICO Aşama 2’de: 500 ASTC = 100 ABD doları
Ana ICO’da: 400 ASTC = 100 ABD doları
Kabul: ETH, BTC

Token Satış Takvimi

Token Dağılımı ve Fon Tahsisi

Yol Haritası

Takım

Yararlı Bağlantılar:

Website: http://www.airsavetravel.com/
Whitepaper: http://www.airsavetravel.com/doc/whitepaper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/AirsaveTravel/
Twitter: https://twitter.com/airsave_travel
Telegram: https://t.me/joinchat/FZXBqw6RJG2DBYrs6Mq0oQ

 

Bitcointalk username: oguzhangazi

Bitcointalk username URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

4,322 total views, 3 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir